Комісія

загально-технічних дисциплін

В комісії загально – технічних дисциплін 5 викладачів та 1 завідувач лабораторією теоретичних основ електротехніки. Серед них 3 мають вищу категорію, 1 – методист. Члени нашої комісії викладають такі предмети:

- Теоретичні основи електротехніки;
- Технічна механіка;
- Нарисна геометрія, інженерна та комп’ютерна графіка;
- Основи стандартизації,  метрології та якості продукції;
- Взаємозамінність, стандартизація і технічні вимірювання;
- Конструкційні та електротехнічні матеріали;
- Комп’ютерна техніка та програмування.

Усі предмети, які названі, вивчаються студентами 2 курсу, окрім останнього, який викладається на 3 курсі. В технікумі є усі можливості для вивчення вказаних дисциплін в повному обсязі: сучасні аудиторії, оснащені лабораторії, доброзичлива атмосфера – все це створює неповторний клімат і комфорт.

В своїй роботі викладачі комісії використовують різні форми і методи організації навчального процесу, метою яких є  підвищення зацікавленості студентів в набутті знань. Це і проблемні лекції, і  використання комп’ютерної техніки при проведенні лекцій, практичних та лабораторних робіт, при виконанні розрахунково -  графічних завдань;, проведення конференції з найбільш цікавих тем. На допомогу студентам розроблено методичні вказівки до всіх видів робіт: самостійних, практичних, лабораторних, тощо.

 Викладачі нашої комісії готують студентів до участі в міських олімпіадах  з предмету « Нарисна геометрія, інженерна та комп’ютерна графіка», проводять позакласну роботу із студентами. Великим попитом користуються ігри «Найрозумніший» та «Показуха» (за матеріалом предмету ТОЕ), конкурс кросвордів з предмету «Конструкційні та електротехнічні матеріали», брейн – ринги (предмети ТОЕ та технічна механіка). Студенти 3 курсу залучаються до дослідницької роботи.

You are here: Home Циклові Електротехніка та будівництво