25 квітня 2016 року для студентів перших курсів відбулась відкрита виховна година пов’язана з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи. Учасники заходу підготували доповідь-презентацію, в якій було яскраво розкрито причини та наслідки катастрофи. Постали, як живі, кадри рокових днів.  Нікого не залишив байдужим перегляд фільму «За секунду до вибуху».  Студенти змогли ще раз переконатися у важливості бути відважними та берегти свою планету від забруднення.

Chernobil 2016   

У напрямку екологічного виховання 21 квітня 2016 р. студенти коледжу прийняли участь у роботі науково-практичної конференції педагогічних працівників і студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Харківської області «Екологічні проблеми сучасності та здоров’я людини».

Вітаємо Мороку Миколу, студента Електромеханічного коледжу ХНУМГ ім. О.М.Бекетова ІІ курсу групи ЕТ2014-1 спеціальності «Обслуговування та ремонт електропобутової техніки» (керівник Казарова Р.А.), що був нагороджений дипломом за активну участь у роботі конференції Moroka

та Лиман К.В., Курнакова К.В. та Болотіна Д.В. студентів ІІ курсу групи ЕТ 2014-1 «Обслуговування та ремонт електропобутової техніки», що отримали грамоти за участь у конкурсі екологічних плакатів.

Gramota E

Ekologichnij plakat

izotov

Вітаємо учасника II туру обласної олімпіади з англійської мови серед студентів І-ІІ курсів ВНЗ I-II рівня акредитації Ізотова Олександра, студента 1-ого курсу групи ЕО 2015-1, який посів 5-те призове місце. Бажаємо успіхів у вивчені іноземної мови!  

Брейн-ринг з інженерної графіки

 

      У Кооперативному торгово-економічному коледжі відбулась гра Брейн-ринг з інженерної графіки, де студенти Ламикін Дмитро, Шаповал Руслан (гр. СПР-14), Свєшнікова Олена, Ревякіна Катерина (гр. МА-14)                              

2

 отримали Грамоту за перемогу у номінації «Найспритніші».       

Музичний номер виконувала Кускова Валерія.    

   

Грамота

        

Подяка Пановій Л.А.

  
Дякуємо викладачу Пановій Л.А., яка підготувала учасників до конкурсу.

Наша команда Екстрім

21 березня 2016 року відбувся позакласний виховний захід на тему: "Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі". Літературний вечір було присвячено Всесвітньому дню поезії.

Викладачі ЦК "Соціально-гуманітарних дисциплін" Якушева А.І., Зуєва І.В. та Кришталь О.І. організували проведення цього заходу з метою донести красу художнього слова української та зарубіжної літератури, розкрити внутрішній світ студентів, їхню індивідуальність, талант; виховувати дружнє ставлення одне до одного; розвивати творчі здібності та сприяти морально-етичному вихованню студентів. Студенти 1-2 курсів щиро ділилися поетичними творами класиків української, російської та англійської літератури, також читали вірші сучасних поетів. Дуже проникливо читав Ізотов О. (група ЕО-2015) вірш сучасного поета Олійника Дмитра "Небоюль"

...мы не состаримся пока будем вдвоем...

спасибо за теплую зиму, небоюль и дождливую осень
обещаю, что мы никогда друг друга не бросим. 

Особливо звучала поезія, покладена на музику, яку виконували Олькін М. та Кускова В.

Студенти були задоволені, продемонструвавши свою індивідуальність, талант та творчі здібності.

You are here: Home