21 березня 2016 року відбувся позакласний виховний захід на тему: "Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі". Літературний вечір було присвячено Всесвітньому дню поезії.

Викладачі ЦК "Соціально-гуманітарних дисциплін" Якушева А.І., Зуєва І.В. та Кришталь О.І. організували проведення цього заходу з метою донести красу художнього слова української та зарубіжної літератури, розкрити внутрішній світ студентів, їхню індивідуальність, талант; виховувати дружнє ставлення одне до одного; розвивати творчі здібності та сприяти морально-етичному вихованню студентів. Студенти 1-2 курсів щиро ділилися поетичними творами класиків української, російської та англійської літератури, також читали вірші сучасних поетів. Дуже проникливо читав Ізотов О. (група ЕО-2015) вірш сучасного поета Олійника Дмитра "Небоюль"

...мы не состаримся пока будем вдвоем...

спасибо за теплую зиму, небоюль и дождливую осень
обещаю, что мы никогда друг друга не бросим.

Особливо звучала поезія, покладена на музику, яку виконували Олькін М. та Кускова В.

Студенти були задоволені, продемонструвавши свою індивідуальність, талант та творчі здібності.

Ви тут: Home "Поезія - це завжди неповторність , якийсь безсмертний дотик до душі"